Endüstriyel Otomasyonda 20 yılı aşan tecrübesi ve uzman kadrosu ile hizmetinizde. Medel Elektronik İç Anadolu bölge bayisi, Estun Otomasyon, Crevis IO, Nexcom IPC'nin bayisi ,3S/CODESYS Türkiye Sistem bayisi ve Control Techniques/Leroy Somer Türkiye grubunun ülkemizdeki en büyük Bayi/Sistem Entegratörü olan Meosis Otomasyon PC tabanlı otomasyon ve AC/DC/Servo sürücü ve motor uygulamalarınız için uzman kadrosu ile 7/24 servis desteği sunmaktadır. Otomasyonda yenilikçi çözümleri Türkiye'deki üretici ve son kullanıcılara ulaştırmayı hedefleyen firmamız tamamen PC tabanlı, gerçek zamanlı ve donanım bağımsız otomasyon çözümleri sunmaktadır.
Yenilikçi otomasyon çözümlerimiz ile ülkemizdeki makina üreticileri ve son kullanıcılara otomasyon dünyasındaki en son teknolojileri en uygun koşullarda sunmaktayız. PC tabanlı soft PLC/Motion/CNC çözümleri donanım bağımsız olarak uygulamaktayız
Firmamızın Pozisyon kontrol, CAM profil, Çok eksenli senkronizasyon, Uçar testere, Döner Makas, Sarıcı çözücü, Moment kontrolü, DC sürücü motor uygulamaları gibi uzmanlık gerektiren motor kontrol uygulamaları için hazır çözüm paketleri bulunmaktadır.
Detaylı bilgi ve makinanıza özel sistem çözümlerimiz için bizimle iletişime geçiniz.